İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Bolu Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

Taşeron İşçilerin Sınav Sonucu Hakkında Duyuru 20 Mart 2018
375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 24. maddesi gereği Kamu Kurum ve Kuruluşlarında yüklenici firmalar tarafından çalıştırılan taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçilme süreci 02 Ocak 2018 tarihinde başlamış bulunmaktadır. Bu kapsamda, Kurumumuzda çalışan sürekli işçi kadrosuna geçirilecek olan personellerin sınavları 16 Mart 2018 saat 10:00'da Müdürlüğümüzde yapılmış olup, yapılan sınavda başarılı olan çalışanların isimleri aşağıda açıklanmıştır. Yayınlanan bu duyuru tebliğ niteliğinde olup hak sahibi kişilere ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.
[Devamı]
Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Sınavı 13 Mart 2018
375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 24. maddesi gereği Kamu Kurum ve Kuruluşlarında yüklenici firmalar tarafından çalıştırılan taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçilme süreci 02 Ocak 2018 tarihinde başlamış bulunmaktadır.
[Devamı]
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Yüklenici Firma Tarafından Çalıştırılan Taşeron İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçirilmesi Hakkında Duyuru 23 Ocak 2018
375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. maddesi gereği Kamu Kurum ve Kuruluşlarında yüklenici firmalar tarafından çalıştırılan taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçilme süreci 02 Ocak 2018 tarihinde başlamış bulunmaktadır.
[Devamı]
Valilikten Boğulma Vakalarına Önlem 18 Şubat 2016
foto
Bolu Valiliği havalar ısınmadan gerekli tedbirleri almak ve boğulma vakalarını yaşamamak için 11.02.2016 tarih ve 2016/1 sayılı Karar'ı yayımladı. İlimizde çok sayıda tabi göl, gölet, sulama veya hayvan içme suyu göleti ile sulama kanalı ve akarsu bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında ve balık tutma sezonlarında, spor yapmak, serinlemek gibi nedenlerle söz konusu su ihtiva eden alanlara girilmektedir.
[Devamı]
Basın Duyurusu 19 Haziran 2012
Ulusal Deprem Stratejisi ve Eylem Planı (UDSEP-2023) kapsamında; Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) tarafından hazırlanan Türkiye Diri Fay Haritası çalışmaları tamamlanmıştır. Bazı basın yayın organlarında; fay hatlarının boyunun uzadığı, beklenen deprem büyüklüklerinin değiştiği üzerine yorumlar yer almaktadır. Başbakanlık AFAD Başkanlığımız konu ile ilgili bilim adamlarımızdan alınacak görüşler doğrultusunda Deprem Danışma Kurulunca bir değerlendirme yapılacaktır.
[Devamı]