İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
BOLU
Bolu Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA YÜKLENİCİ FİRMA TARAFINDAN ÇALIŞTIRILAN TAŞERON İŞÇİLERİN SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİRİLMESİ HAKKINDA DUYURU 23 Ocak 2018
375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. maddesi gereği Kamu Kurum ve Kuruluşlarında yüklenici firmalar tarafından çalıştırılan taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçilme süreci 02 Ocak 2018 tarihinde başlamış bulunmaktadır.
[Devamı]
VALİLİKTEN BOĞULMA VAKALARINA ÖNLEM 18 Şubat 2016
foto
Bolu Valiliği havalar ısınmadan gerekli tedbirleri almak ve boğulma vakalarını yaşamamak için 11.02.2016 tarih ve 2016/1 sayılı Karar'ı yayımladı. İlimizde çok sayıda tabi göl, gölet, sulama veya hayvan içme suyu göleti ile sulama kanalı ve akarsu bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında ve balık tutma sezonlarında, spor yapmak, serinlemek gibi nedenlerle söz konusu su ihtiva eden alanlara girilmektedir.
[Devamı]
BASIN DUYURUSU 19 Haziran 2012
Ulusal Deprem Stratejisi ve Eylem Planı (UDSEP-2023) kapsamında; Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) tarafından hazırlanan Türkiye Diri Fay Haritası çalışmaları tamamlanmıştır. Bazı basın yayın organlarında; fay hatlarının boyunun uzadığı, beklenen deprem büyüklüklerinin değiştiği üzerine yorumlar yer almaktadır. Başbakanlık AFAD Başkanlığımız konu ile ilgili bilim adamlarımızdan alınacak görüşler doğrultusunda Deprem Danışma Kurulunca bir değerlendirme yapılacaktır.
[Devamı]